Regulamin

 

REGULAMIN PUCHARU PGNiG BEZPIECZNIE NAD WODĄ

DELPHIA CUP 2011

Regaty o Puchar PGNiG Bezpiecznie nad wodą Delphia Cup 2011 rozgrywane są pod patronatem Stowarzyszenia Regatowego Delphia 24.

Puchar PGNiG Bezpiecznie nad wodą Delphia Cup jest cyklem regat rozgrywanych wg Przepisów Regatowych Żeglarstwa ISAF i niniejszego regulaminu.

Puchar PGNiG Bezpiecznie nad wodą Delphia Cup jest otwarty dla wszystkich zawodników startujących na jachtach Klasy Delphia 24 One Design i spełniających Przepisy Klasy Delphia 24 One Design.

Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad cyklem regat sprawuje Zarząd Stowarzyszenia Regatowego Delphia 24.

Do klasyfikacji Pucharu PGNiG Bezpiecznie nad wodą Delphia Cup zalicza się wszystkie regaty z Kalendarza Regat o Puchar PGNiG Bezpiecznie nad wodą Delphia Cup 2011, stanowiący załącznik nr 1 do niniejszego regulaminu.

Ustala się następującą punktację w regatach kwalifikacyjnych:

  • I miejsce – ilość załóg startujących plus premia 1,5 punktu, pomnożone przez Współczynnik regat,

  • II miejsce – ilość załóg startujących minus ilość załóg, która zajęła miejsce przed nami plus premia 1 punkt, pomnożone przez Współczynnik regat,

  • III miejsce – ilość załóg startujących minus ilość załóg, która zajęła miejsce przed nami plus premia 0,5 punktu, pomnożone przez Współczynnik regat,

  • IV miejsce i dalsze – ilość załóg startujących minus ilość załóg, która zajęła miejsce przed nami, pomnożone przez Współczynnik regat.

Klasyfikacji podlegają sternicy wraz z załogami. W regatach, w których sklasyfikowano mniej niż 4 jachty, nie będą przyznawane punkty rankingowe dla sterników.

W przypadku uzyskania równej sumy punktów przez zawodników ubiegających się o Puchar PGNiG Bezpiecznie nad wodą Delphia Cup 2011 decydują przepisy o remisach zgodnie z PRŻ ISAF.

Klasyfikacja końcowa będzie ogłoszona po ostatnich regatach kwalifikacyjnych.

Warunkiem klasyfikacji w Pucharze PGNiG Bezpiecznie nad wodą Delphia Cup jest:

  1. Wniesienie opłaty startowej w wysokości 400 zł od jachtu na konto bankowe Stowarzyszenia. Opłata startowa powinna być wniesiona najpóźniej w pierwszym dniu regat z Kalendarza Regat, od których jacht ma być klasyfikowany. Opłaty startowej nie należy wnosić, jeżeli została wniesiona zgodnie z Regulaminem Pucharu Polski Klasy Delphia 24 One Design.

  2. Umieszczenie naklejek z Logo Sponsorów Klasy i Producenta Jachtu Delphia 24 One Design w miejscu i zgodnie z projektem przedstawionym przez Zarząd Stowarzyszenia Regatowego Delphia 24 na stronie www.delphia24.pl. Naklejki będą dostarczone przez Sponsorów i Producenta Jachtu Delphia 24 One Design.

Załącznik nr 1

KALENDARZ REGAT PUCHARU PGNIG BEZPIECZNIE NAD WODĄ DELPHIA CUP 2011

Lp.

Data

Nazwa Regat

Miejsce

Akwen

Współ-czynnik regat

Organizator

1

23-24

czerwiec

2011

PGNiG

BEZPIECZNIE NAD WODĄ

DELPHIA CUP 2011

Mikołajki

Jezioro Mikołajskie

1,0

Promo Sailing Group

SRD 24

2

9-10

lipiec

2011

PGNiG

BEZPIECZNIE NAD WODĄ

DELPHIA CUP 2011

Kołobrzeg

Bałtyk

1,2

Promo Sailing Group

SRD 24

3

30-31

lipiec

2011

PGNiG

BEZPIECZNIE NAD WODĄ

DELPHIA CUP 2011

Polańczyk

Jezioro Solińskie

1,0

Promo Sailing Group

SRD 24

4

13-14

sierpień

2011

PGNiG

BEZPIECZNIE NAD WODĄ

DELPHIA CUP 2011

Gdynia

Zatoka Gdańska

1,2

Promo Sailing Group

SRD 24

5

20-21

sierpień

2011

PGNiG

BEZPIECZNIE NAD WODĄ

DELPHIA CUP 2011

Mrągowo

Jezioro Czos

1,0

Promo Sailing Group

SRD 24


PGNiG Bezpiecznie nad wodą! Witamy!


Sponsorzy
Patroni medialni
Patronaty lokalne
Partnerzy
strony internetowe olsztyn

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X