Sponsorzy

PARTNER GŁÓWNY


hspace=0

 

Grupa PGNiG jest jednym z największych, a zarazem najstarszych polskich przedsiębiorstw. PGNiG, to marka godna zaufania, firmująca wysokiej jakości produkty i usługi. Gaz, nazywany błękitną energią jest najbardziej ekologicznym paliwem, które dostarczamy do blisko 6,5 milionów odbiorców indywidualnych, a wśród naszych klientów korporacyjnych są największe polskie koncerny.
 
Silna pozycja rynkowa i finansowa PGNiG stanowią doskonałą podstawę do dalszego rozwoju firmy, zależy nam, by realizować go zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Te idee, zarówno w kontekście odpowiedzialności wobec naszych pracowników i klientów, jak i w aspekcie poszanowania środowiska naturalnego, są ważnym elementem naszej strategii. 
 
Działania proekologiczne towarzyszą aktywności PGNiG wszędzie, gdzie są obecne spółki Grupy PGNiG - w kraju i poza jego granicami. O znaczeniu, jakie tym kwestiom przypisują nasze spółki, najlepiej świadczy fakt ich dobrowolnego przystąpienia do programów samoograniczania szkodliwego wpływu na środowisko naturalne. Działania te wykraczają poza ramy obowiązujących regulacji prawnych. Odpowiedzialność społeczną realizujemy również poprzez wspieranie inicjatyw służących polskiej nauce i kulturze, a także ochronie zdrowia i popularyzacji aktywności sportowej w społeczeństwie.

Akcja "PGNiG Bezpieczne nad wodą" odwołuje się do wartości, które są nam szczególnie bliskie. Dobrze wpisuje się w nasze rozumienie komunikacji z otoczeniem. Połączenie pięknego sportu - żeglarstwa, łączącego pokolenia, którego uprawnianie może być źródłem radości i satysfakcji niezależnie od wieku uczestników, z kampanią propagującą idee szeroko rozumianej ekologii i troski o środowisko naturalne, to tematy ważne dla PGNiG. 

Więcej informacji na stronie: www.pgnig.pl

 

Delphia Yachts to największych stocznia produkująca jachty żaglowe w Polsce,
a zarazem jeden z największych eksporterów w branży. Obecnie produkty
Delphia Yachts sprzedawane są niemal do wszystkich krajów Europy, a także do
USA, Rosji, Kanady, Japonii czy Australii. W ofercie Delphia Yachts można
znaleźć luksusowe jachty żaglowe o długości od 8 do 15 m jak i dwa jachty
spacerowe - Nutika 1000 oraz Nautika 1300.

Jacht Delphia 24 One Design zaprezentowano w 2006 roku. Jednostka ta jest
jednym z pierwszych jachtów, który dzięki swojej monotypowej konstrukcji
gwarantuje bardzo wysoki poziom sportowy. W formyle jachtów "one design"
ciężar rywalizacji przeniesiony jest na talent i doświadczenie żeglarzy co
stwarza bardzo wyrównane szanse dla zawodników, a widzom dostarcza
niezapomnianych wspomnień i emocji.

Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na stronie: www.delphiayachts.eu/pl

 

Marka Nautica to jedna z najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich marek na świecie. Globalna koncepcja marki sprawia, że jej styl pozwala na odnoszenie sukcesów w wielu branżach, np.: ubrania, okulary, kosmetyki, zegarki. Marka stworzona w 1983 roku jest cały czas wierna swojemu klasycznemu amerykańskiemu stylowi. To połączenie unikalnego wyglądu ze sportowym charakterem. Dostępna w ponad 60 krajach na całym Świecie jest jedną z wiodących marek w świecie żeglarskim. Wszystkie zegarki Nautica to niepowtarzalny kształt, kolor oraz doskonała funkcjonalność. Czasomierze marki Nautica przeznaczone są dla ludzi aktywnie spędzających czas, nie tylko na wodzie.

Więcej informacji na stronie: www.timetrend.pl

 

PGNiG Bezpiecznie nad wodą! Witamy!


Sponsorzy
Patroni medialni
Patronaty lokalne
Partnerzy
strony internetowe olsztyn

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X